Grupa EPP

EPP logo

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział grupy Europlastica, której historia rozpoczęła sie około czterdziestu lat temu we Włoszech.

Europlastica logo

Europlastica Group jest rodzinną firmą, prowadzoną od ponad 40 lat. Jej założyciel Pan Mario Panontin, wraz z zespołem wykwalifikowanych managerów szczególną wagę przywiązuje do dbałości o to, aby wszystkie procesy zachodzące w firmie produkcyjnej odbywały się na najwyższym poziomie, tak by wytwarzane produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów w zakresie jakości.

W skład Europlastica Group wchodzą 2 włoskie firmy produkcyjne:

Quaser logo

  • Quaser sp. z o. o., producent specjalizujący się we wtrysku tworzyw sztucznych, przy użyciu nowoczesnej technologii podwójnego wtrysku (więcej informacji na www.quaser.eu).

cubik service logo

  • Cubik Service srl, z siedzibą we Włoszech, specjalizuje się w dekorowaniu powierzchni metodą "Cubik Print Method", lakierowaniu i znakowaniu laserowym dla przemysłu motoryzacyjnego (więcej informacji na www.cubikservice.com).

Politop logo

  • Politop sp. z o. o. z ponad 35-letnim doświadczeniem, tworzy i produkuje komponenty ze styropianu (EPS), używanego głównie do opakowań oraz izolacji termicznej dachów domów (więcej informacji na stronie www.politop.com, www.isoltop.it).

Arcapol logo

  • Arcapol Sp. z o.o. oferuje swoje usługi firmą zajmującym się produkcją plastikowych detali technologią wtrysku, w zakresie: projektowania i wykonawstwa form wtryskowych do tworzyw sztucznych oraz modyfikacji i regeneracji narzędzi już istniejących (więcej www.arcapol.com)
EPP Plastic-Home-Appliance-Parts-006