Witamy

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania
i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży produkcyjnej Firma jest w stanie dopasować się do konkretnych potrzeb klienta.
EPP produkuje wiele różnych komponentów, również niestandardowych, o bardzo wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach.

home-1

O firmie

EPP to profesjonalny partner, produkujący elementy z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Siedziba spółki, a zarazem zakład produkcyjny, znajduje się w Łęgu koło Jelcza Laskowic, działa na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma EPP została założona w 2005 roku jako oddział włoskiej firmy matki Europlastica Group, która szczyci się ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji tworzyw sztucznych.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

strona_glowna_baner_nasza_grupa_2

Nasza grupa

Europlastica Group jest rodzinną firmą, prowadzoną od ponad 40 lat. Jej założyciel Pan Mario Panontin, wraz z zespołem wykwalifikowanych managerów szczególną wagę przywiązuje do dbałości o to, aby wszystkie procesy zachodzące w firmie produkcyjnej odbywały się na najwyższym poziomie, tak by wytwarzane produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów w zakresie jakości.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

home-3

EPP w skrócie

Firma EPP codziennie rozwija i rozszerza swoje możliwości, aby dostosować się do potrzeb każdego klienta. Zakład produkcyjny został tak zaprojektowany, aby wszystkie działy kooperowały ze sobą w ścisłym powiązaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu potencjał logistyczny i ekonomiczny Fabryki jest optymalnie wykorzystywany. Firma EPP w szczególności wytwarza wykończeniowe i techniczne plastikowe elementy. Ponadto działy nieprodukcyjne zapewniają klientowi dodatkowe usługi, takie jak drukowanie, malowanie i wszelki montaż.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

EPP-quality-home

Jakość

Firma EPP jest liderem w swojej branży, dlatego stale prowadzi mądrą i rozsądną Politykę Jakości. Wierzymy, że do osiągnięcia sukcesów potrzebujemy silnie zmotywowanego, przeszkolonego i wykształconego zespołu. Dział Jakości jest wspierany przez najnowsze technologie, na przykład przez urządzenia do pomiaru współrzędnych 3D (CMM) oraz wysokiej jakości system pomiaru wysokości 2D.

Od marca 2019 r. uzyskaliśmy certyfikat IATF 16949 & ISO 9001: 20015
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ