Witamy

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania
i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży produkcyjnej Firma jest w stanie dopasować się do konkretnych potrzeb klienta.
EPP produkuje wiele różnych komponentów, również niestandardowych, o bardzo wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach.

home-1

O firmie

EPP to profesjonalny partner, produkujący elementy z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Siedziba spółki, a zarazem zakład produkcyjny, znajduje się w Łęgu koło Jelcza Laskowic, działa na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma EPP została założona w 2005 roku jako oddział włoskiej firmy matki Europlastica Group, która szczyci się ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji tworzyw sztucznych.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

strona_glowna_baner_nasza_grupa_2

Nasza grupa

Europlastica Group jest rodzinną firmą, prowadzoną od ponad 40 lat. Jej założyciel Pan Mario Panontin, wraz z zespołem wykwalifikowanych managerów szczególną wagę przywiązuje do dbałości o to, aby wszystkie procesy zachodzące w firmie produkcyjnej odbywały się na najwyższym poziomie, tak by wytwarzane produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów w zakresie jakości.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

home-3

EPP w skrócie

Firma EPP codziennie rozwija i rozszerza swoje możliwości, aby dostosować się do potrzeb każdego klienta. Zakład produkcyjny został tak zaprojektowany, aby wszystkie działy kooperowały ze sobą w ścisłym powiązaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu potencjał logistyczny i ekonomiczny Fabryki jest optymalnie wykorzystywany. Firma EPP w szczególności wytwarza wykończeniowe i techniczne plastikowe elementy. Ponadto działy nieprodukcyjne zapewniają klientowi dodatkowe usługi, takie jak drukowanie, malowanie i wszelki montaż.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ

EPP-quality-home

Jakość

Firma EPP jest liderem w swojej branży, dlatego stale prowadzi mądrą i rozsądną Politykę Jakości. Wierzymy, że do osiągnięcia sukcesów potrzebujemy silnie zmotywowanego, przeszkolonego i wykształconego zespołu. Dział Jakości jest wspierany przez najnowsze technologie, na przykład przez urządzenia do pomiaru współrzędnych 3D (CMM) oraz wysokiej jakości system pomiaru wysokości 2D.
.....................
CZYTAJ WIĘCEJ